Klant
Jumbo Supermarkten
Werkzaamheden
Storyboards & design voor display ads voor de Kerst- en Oud & Nieuwjaar momenten. En de uiteindelijke ontwikkeling van de display ads.
Opdrachtgever
Springbok Agency
Deliverables
Storyboard & design. Medium rectangle (300×250), mobile rectangle (320×240), large skyscraper (160×600), halfpage (300×600) & billboard (970×250) in een Kerst en Oud & Nieuwjaar variant. In ht eind frame is na oplevering, door de externe partij die de inzet heeft verzorgd, nog een dynamische locatiekaartje ingezet obv de locatie van de kijker en de dichtstbijzijnde Jumbo Foodmarkt.
FIJNE FEESTDAGEN
Even zwaaien naar Wons.
Je boy Freddy zong het al: Thank God itโs Christmas! De mooiste dagen van het jaar komen er weer aan ๐๐ ๐ป
Met de folder als uitgangspunt gingen we ook dit jaar weer aan de slag met de ontwikkeling van de online Kerst en O&N uitingen voor de landelijkeย JUMBO Foodmarktcampagne.
We hebben wel trek gekregen na het ontwikkelen van alle social animaties, Reels & display ads. Dus wij gaan alvast lekker aan de gravad lax, stoofperen crumble en om af te sluiten een glaasje bubbels! En met een zwaaiende Wons (ja die sneeuwpop) nemen we afscheid van 2022. Fijne feestdagen & cheers to 2023 ๐ฅ๐๐
Interesse in Display ads?
Of een Homepage Takeover, Mobile Portrait of Interscroller? Of ga je toch voor dynamische Rich Media ads? Neem even contact met ons op en we geven je meer info. In een mum van tijd gaat die CTR van je door het dak!